• Ново
Maltese со Дедо мраз Шапка - Bling Кристал Божиќ Куче Кошула, Бела L

Maltese со Дедо мраз Шапка - Bling Кристал Божиќ Куче Кошула, Бела L

DEN 909.60
Залиха

Износ

Куче во Плакарот, Maltese со Дедо мраз Шапка - Куче Резервоарот, L Бела.Кристал куче т-маица за големи и мали кучиња. 6" X 6.5" дизајн со јасни, сребрена, сива, & црна rhinestones & rhinestuds.Ве молиме да користите нашата големина на табелата кога избирање на правилната големина.Не постојат стандардни големини за куче облека, па секој производител има свои големина на табелата.Нашата големина на табелата е големината на tee - не големината на куче.Така што ќе треба да се прилагоди на ширина за удобноста на куче.Maltese со Дедо мраз Шапка - Куче Резервоарот за големи и мали кучиња. 6" X 6.5" дизајн со јасни, сребрена, сива, & црна rhinestones & rhinestuds.

Декларирани својства

Најдобри предлози