• Ново
Кучешки Носат Испис Џвакање Коски Телешко Вкус Долготрајни Куче Закуски

Кучешки Носат Испис Џвакање Коски Телешко Вкус Долготрајни Куче Закуски

DEN 335.52
Залиха

Износ

Содржи 26 - Џвакање Коски.Изгледот И Вкусот На Вистински Говедско Месо Коски.Вкусни Meaty Центар.Долготрајни Текстура Дека Кучињата Љубов.Направен Во Сад.Кучиња љубов коските ќе донесат дома во кученце торба, особено кога тие се третира се пука со beefy вкус!Сега можете да го направите вашето куче е ден со Кучешки Носат Испис Џвакање Коски Телешко Вкус Куче Закуски.Овие вкусни куче третира имаат вкусни meaty центар и долготрајни текстура вашиот кожен најдобар пријател ќе го сакам!.

Декларирани својства

Најдобри предлози