• Ново
Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со HP Лаптоп 14-cm1000 14 cm 14 Црно Гарда Налепница на Кожата [ Не Пред Калено Стакло Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со HP Лаптоп 14-cm1000 14 cm 14 Црно Гарда Налепница на Кожата

DEN 455.76
Залиха

Износ

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Декларирани својства

Најдобри предлози