• Ново
Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со HP ЗАВИСТ Лаптоп КОМПЈУТЕР 17-ce2000 17-ce 17.3 Црно Гарда Налепница на Кожата [ Не Пред Калено Стакло Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со HP ЗАВИСТ Лаптоп КОМПЈУТЕР 17-ce2000 17-ce 17.3 Црно Гарда

DEN 455.76
Залиха

Износ

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.

Декларирани својства

Најдобри предлози