• Ново
Mertak Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 15 14 12 2021 2019 2020 2018 2017 Налепница Шарена Змија Кожата Покрие Тастатура Текстура Врвот Заврши Животинско Допир Бар

Mertak Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 15 14 12 2021 2019 2020 2018 2017 Налепница

DEN 720.00
Залиха

Износ

Додава нема дел на вашиот лаптоп и го прави да изгледа стилски. Винил Кожата Сет за Mac Book!Вклучува 4 налепници : 1 X Горниот Капак + 1 X Долниот Капак + 1 X Полна Големина Дланка Остатокот Маска + 1 X Тастатура Поклопецот Лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Декларирани својства

Најдобри предлози