• Ново
MightySkins Карбонски Влакна на Кожата за Nintendo Нови 2DS XL - Октопод Kawaii | Заштитна, Трајни Текстура Карбонски Влакна Крај | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Сти

MightySkins Карбонски Влакна на Кожата за Nintendo Нови 2DS XL - Октопод Kawaii | Заштитна, Трајни Текстура

DEN 732.00
Залиха

Износ

• НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ.КАРБОНСКИ ВЛАКНА ЗАВРШИ - Со Иста Живописни Бои И Издржливост Како Нашите Мат Финиш, Овој Стилски Карбонски Влакна Текстура Ќе Имаат Вашиот Опрема Изглед И Чувство Како еден Од Еден Вид.Воведување на Текстура на Карбонски Влакна Кожи Со Печатени Hd Дизајни Само Од Mightyskins We Сме Горди Да се Воведе Нова Текстура Карбонски Влакна на Кожата Линија Која Функција Full HD Печатени Дизајн Со Текстура Карбонски Влакна Заврши.

Декларирани својства

Најдобри предлози