• Ново
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Јулија Badeeva Пингвин Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со Xbox Серија X / S Контролер

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Јулија Badeeva Пингвин Уметност Микс Винил Налепница Игри на Кожата

DEN 358.80
Залиха

Износ

Лесна Инсталација.Донесувањето најдобри уметнички дизајни за вашиот телефон, таблет и други уреди од руската врз основа illustrator и модел дизајнер Јулија Badeeva!Од животните на убава и релаксирачка печатење на листови и цветови, ние сме ви покриени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Јулија Badeeva дизајниран кожи на пазарот!Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Јулија Badeeva Производ.Дизајниран за модерниот начин на живот.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Вода и згаснат отпор.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози