• Ново
Augbunny Мулти-цел Водоотпорен Јасно Винил Zippered Организатор Toiletry Козметика, Шминка Торба Торбичка 4-пакет

Augbunny Мулти-цел Водоотпорен Јасно Винил Zippered Организатор Toiletry Козметика, Шминка Торба Торбичка 4-пакет

DEN 237.12
Залиха

Износ

Винил.Висок квалитет на трајни и мека јасно ПВЦ, водоотпорни, лесно да се чисти.Транспарентен дизајн ви овозможува лесно да се види она што треба и каде што е.Димензија 11" x 2" x 7" Трим боја : Црна.Одличен за носење шминка, коса додатоци, бричење алатки, козметика, лековите, шампон, клима уред, сапун и сите други traval предмети, исто Така одлична за употреба во домот за организирање и чување на разни предмети.Секој сет содржи 4 кеси.Големина На : Големи | Боја : Црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози