• Ново
Козметички Торба за Жените, Шминка Торби за Патување Toiletry Торба Додатоци Организатор - океанот желка море коњ школки шема

Козметички Торба за Жените, Шминка Торби за Патување Toiletry Торба Додатоци Организатор - океанот желка море

DEN 191.76
Залиха

Износ

Во исто време, тоа исто така може да се користи како молив случај, паричник, e-mail торба, патна торба, складирање торба.Ви благодариме. ★Издржливи Материјали : Направен од собираат крпа, сунѓерот, и Оксфорд ткаенина. ★Ексклузивни Прилагодување : Нашата продавница, исто така, има различни слатки, елегантен, убава и интересна козметички кеси за вас за да изберете од.Тоа е наша одговорност за да се реши проблемот за вас.Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас на прво место.И можете да ни се јавите за да го прилагодите единствена торба да направите вашиот подарок повеќе значајни!【Внимателен Услуга】Секој клиент е многу важна за нас.Со патент на врвот, тоа може да се обезбеди вашите предмети што не се лесно да падне.5 x 13 cm, погодна за шминка и канцелариски материјал, и лесно да се носат и се чува во една рачна ташна.★Убаво големина : 7. 【Совршен Подарок Опции】Тоа може да биде подарок за семејство, пријатели, девојки, ќерки на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, роденден, и годишнина.Со цел да стане подобро продавница и подобри производи, ние се многу подготвени да прифатат вашите предлози.Не постои шема ви се допаѓа?Тоа не е важно, ние обезбедуваме бесплатно кориснички услуги!Само пратете ни моделот ви се допаѓа преку е-маил, и ќе имаат единствена торба.Лесна и мека на допир.И тоа чува вашите секојдневни предмети на организиран и заштитени. ★Многу Прилики : Овој стилски козметички торба е идеален за бања, фитнес, патување, одмор, кампување, бизнис патување и различни активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози