• Ново
Транспарентен Флорални Козметички торба, Жените Daisy Сочинуваат Торба Симпатична Цвет Организатор Toiletry торба

Транспарентен Флорални Козметички торба, Жените Daisy Сочинуваат Торба Симпатична Цвет Организатор Toiletry

DEN 168.00
Залиха

Износ

СИМПАТИЧНА & ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : see-преку дизајн го прави вас, вие не треба да се ископа кеса за да го добиете она што ви треба со тоа.Пластичната daisy цветни печатење на вреќа, носи добар изглед на торба, а еден неврзан, опуштете се и весели чувство.Се ЗГОЛЕМИ БАГАЖ ПРОСТОР – Големината е 7.45" x3.95" x 4.35"/ 19 W x10 D x11 H cm.голем капацитет за четки, веѓа моливи, маскара, кармин, воздух перница и во прав за козметика,toiletries,накит,парфем,кармин,лицето чистење,пасош,училишни материјали и така натаму.Премиум Квалитет : Ова Обновливи и Водоотпорен daisy цвет шминка торба е едноставно чиста со речиси било која површина почиста и се исуши и вашата торба ќе биде како нов.БЕЗБЕДНА & SAFE – Направен од еден Еко-Пријателски Трајни ПВЦ Материјал ,Прецизни крои,Силна и Мазна Патент Затворање Обезбедува вашиот Toiletries Остане Безбедна Внатре.Пакет се Вклучени : 1 парче daisy сочинуваат торба САМО, другите на фотографии не се вклучени.Тоа е совршен перниче за патување,спортски или други активности на отворено,одличен подарок за девојчиња во 2020 година. Транспарентен козметички торба со daisy цвет, никогаш не треба да се ископа кеса за да го добиете она што ви треба.

Декларирани својства

Најдобри предлози