• Ново
Wansan Шминка Кеси со Кука Патување Козметички Случај за Жени Мажи Шминка Случај со Прилагодливи Dividers за Козметика

Wansan Шминка Кеси со Кука Патување Козметички Случај за Жени Мажи Шминка Случај со Прилагодливи Dividers за

DEN 719.76
Залиха

Износ

♥ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ♥ : Нашите козметички торба има доволно простор за сите козметика како кармин, усна сјај, шминка четка, сенката за очи, шминка палета за коса, четка, производи за нега на кожата, ноктите полирање, ноктите алатки, шампон и така натаму. ♥Да одговара на ВАШИТЕ ПОТРЕБИ♥ : Пакетот вклучува : 1xcosmetic торба.Големина : 21*18*8cm.Нашите козметички торба има неколку прегради и шминка четка за да се задржи вашата козметика чиста и уредна. ♥МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ и КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА♥ : Преносни и лесен дизајн, водоотпорен, shockproof, анти-носат и поздравниот-отпорни внатрешни работи.Можете да ја носите вашата козметика секаде каде што сакате.Тоа исто така може да се користи како туристички складирање торба за чување на вашата долна облека и облека. ♥ИДЕАЛЕН ПОДАРОК♥ : козметички торба е совршен подарок за вашиот љубовник, сопруга, девојка, ќерка ми, внука или пријател.Погоден за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, фестивали, танци, партии, годишнина, танц, дипломирањето, роденден или за некоја посебна прилика. ♥НАЈДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ♥Ако вие не сте задоволни или оштетени по приемот на стоката, ние ќе обезбедиме 100% пари гаранција за враќање или reissue. √Пакување : козметички торба* 1 √Пријателски услуги на клиентите им Помогне насекаде, во секое време, испрати е-мејл или јавете се на какви било прашања или проблеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози