• Ново
Victray Патување Шминка Торба Водоотпорен Козметички Торба Преносни Торбичка Чанта Чанта со Патент за Жени и Девојчиња (1)

Victray Патување Шминка Торба Водоотпорен Козметички Торба Преносни Торбичка Чанта Чанта со Патент за Жени

DEN 159.84
Залиха

Износ

Се надевам дека ќе момци уживајте во вашата шопинг време!!!]. ★За Капацитет : Совршен за задржување на козметика,мобилен телефон или други предмети.Козметички Торба направени на СТП.Ви благодариме![Добредојдовте на Victray продавница, која главно се ангажирани во мода накит додатоци,каде може да се купи фантастичен и исклучителна предмети.Тоа ќе биде одличен преносни шминка торба за вас.Тоа зрачи кога тоа е фотографиран со флеш.Ве молиме имајте во сува акции по користи.Ве молиме погледнете големината на сликата. ★Погодни Прилики : Совршен за секојдневниот живот,страните,birthday (роденден), саеми,фестивали,датира и други прилики.

Декларирани својства

Најдобри предлози