• Ново
Персоналните на Ќерка Ми Еднорог Ќебе јас Секогаш Ќе Биде Таму за Поддршка Ќе Ќебе Подароци за Ќерка се од Мајка Татко Обичај Ќерка Ќебе Божиќ Годишнината Подароци

Персоналните на Ќерка Ми Еднорог Ќебе јас Секогаш Ќе Биде Таму за Поддршка Ќе Ќебе Подароци за Ќерка се од

DEN 384.00
Залиха

Износ

Нашите руно/sherpa ќебе има совршена големина за кревет, троседот или каучот, но, исто така, одлично за надворешна употреба.Кадифен и мека руно/sherpa ќебе е совршен за милување на каучот или picnicking во паркот.ПОСЕБНИ ЌЕРКА ПОДАРОЦИ : Кликнете на "Прилагодите Сега" за да го изберете вашиот омилен големини и прилагодени на вашиот сопствен уметнички дела и содржини пред Додавање на Вашиот Количка.Вашиот може да изберете од над 100 фризури, 3 кожата на ѕвонење и повеќе костими.ПЕЧАТЕНИ Уникатен сентиментални подароци за посебни прилики : Роденден, Свадба Годишнината, Благодарност, Дипломирањето, Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото ден, итн.МАШИНА-ПЕРАТ : Миење посебно во ладна вода, да се исуши без топлина.Подобро да се мијат во мрежа перење торба.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : ЗАМЕНА или РЕФУНДИРАЊЕ со 15-Ден гаранција е на располагање за било каков дефект на објектот.Во случај да имаат било каков проблем или прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот тим ќе се потрудиме да им понуди на повеќето пријатен објект и сервис како е можно, со resending или рефундирање на понуди.Направи вашата куќа неверојатен и симпатична дом за вашата сакана семејство со нашите парична казна сосема нов декор производ по разумна цена.

Декларирани својства

Најдобри предлози