• Ново
Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Надолу Алтернативни Перници Стандардна Големина Сет од 2, Мека Хотел Колекција Гел Перници за Страна и Назад, Прагови, Gusseted Ладење П

Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Надолу Алтернативни Перници Стандардна Големина Сет од 2, Мека Хотел Колекција

DEN 719.76
Залиха

Износ

ПЕТ ЅВЕЗДИ за СПИЕЊЕ ИСКУСТВО : Овие кревет перници се многу меки, но главата не се потопен кога ќе се постават на нив, ниту пак да го подигнете вашиот врат многу, како и други мемориска пена перници.Вие нема да се жалам.Многу да помогне за намалување на болка во вратот и рамото вкочанетост.Сега денови на нервира и удирање на вашата перница во средината на ноќта се завршени.ВИ ТРЕБА ОВАА ПЕРНИЦА : Започнете вашиот ден се обновува!Удобно спиење со нежно мекоста на овие полиестер влакна перници.

Декларирани својства

Најдобри предлози