• Ново
SunGrow Зајакот Трева Куќа, 8.2 x 11,8 x 7.8 Инчи, Виткање Ткаени Колиба & Мат за Поставување или за Спиење, Џвакањето Дом за Chinchilla , Хрчак, Ferret, Bunny Мали Животни

SunGrow Зајакот Трева Куќа, 8.2 x 11,8 x 7.8 Инчи, Виткање Ткаени Колиба & Мат за Поставување или за Спиење,

DEN 348.00
Залиха

Износ

Тие сакаат да ѓорге на практично се и сешто без реализација на штетата што може да предизвика за вашиот скапи дома мебел.За разлика од користење на тоа како куќа и мат, можете да го користите за Богатство игра за вашето домашно милениче.Тоа е една голема куќа која служи исклучително добро за играње и вежбање и што го прави неверојатно nibbling или ублажи играчка.Како одговорна милениче сопственикот, неговите сонот кога ќе се најдете совршен одмор место за вашиот кафезот милениче.Тревата Куќа штитови вашите мачки е чувствителна шепи од жица кафез bottoms како тие се движат или хоп внатре.Во дивината, тие се толку многу работи кои треба да останат активни и бришење на нивните заби за да ги ограничите нив од overgrowing.Тоа е фантастичен плоштадот гнездење производ за вашите малку мачки кои би сакал да се џвака, одмор или гнездо во.Sun Grow носи Виткање Ткаени Трева Куќа која е одличен избор за обезбедување на вашиот малку мачки безбедна и пријатна колиба.

Декларирани својства

Најдобри предлози