• Ново
KES 2-Парчиња Поставени Бања Хардвер Тоалетна Хартија Носителот и Облека Крпа Кука SUS304 Нерѓосувачки Челик Круг Ѕид Монтирани Бранеа Заврши, LA202DG-21

KES 2-Парчиња Поставени Бања Хардвер Тоалетна Хартија Носителот и Облека Крпа Кука SUS304 Нерѓосувачки Челик

DEN 381.60
Залиха

Износ

ДВЕ ИНСТАЛАЦИЈА OPTIONS - Користете вклучени СИЛНО ЛЕПИЛО да се инсталира оваа кука во минути.Директно да контакт за KES ако ви треба било каква помош за време на инсталацијата.ROTATE ДОКАЗ : Нашата тоалет ткиво носителот има уникатна слот дизајн со завртка затегнување на заградата за да се спречи ротацијата.СПЕЦИФИКАЦИИ на Производот Материјал : Тип на 304 Нерѓосувачки Челик Завртка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Заврши : Бранеа Челик Инсталација Метод : Завртка-Монтирани или Вежба-Слободен Лепак Вежба-Малку Големина : 6mm Пакетот Вклучува 1 x Тоалетна Хартија Носителот 1 x Облека Кука 1 x Лепак Пакет (За вежба-бесплатно) 1 x Хардвер Пакет (За завртка-монт) 1 x Инструкции за Инсталација.НЕ тетеравење ниту намалувањето off!Само уживаат во оваа цврсти и тешки-должност дизајн.RUSTPROOF : бања прибор сет (заградата и завртки вклучени) е изградена од високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик SUS304 да се заштити од корозија & рѓа.Нема потреба за купување на дополнителни инсталирате на хардвер.СИТЕ ХАРДВЕРСКИ И ИНСТРУКЦИИ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Крпа Кука, 1 x Тоалетна Хартија Носителот 1 x Хардвер Пакет (за завртка-монт), 1 x Лепак Пакет (за вежба-бесплатно), Инсталација Настава.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бања Пешкир Бар Лепило, Двоен Алуминиумски Крпа Железнички Рек Носителот со Куки, се Вклопува во Кујна,Тоалет,Хотел,Туш,Модерен
  • Ново

Бања Пешкир Бар Лепило, Двоен Алуминиумски Крпа Железнички Рек Носителот со Куки, се Вклопува во Кујна,Тоалет,Хотел,Туш,Модерен

DEN 2181.60

6cm Поделба на Далечина.Доволно простор за целосно сушење и лесно се откажам ако ќе висат две дебели бања