• Ново
ZZWZM Удар-бесплатна Бања Полица Шампон Козметички Крпа Складирање Рек Организатор Предмети за Домаќинството Бања Прибор (Боја : Сребро, Големина : Една големина)

ZZWZM Удар-бесплатна Бања Полица Шампон Козметички Крпа Складирање Рек Организатор Предмети за Домаќинството

DEN 6856.80
Залиха

Износ

Полицата е мулти-цел за чување на животот.Тоа е цврсто да се вметнат и цврсто прикачена на ѕид за зајакнување на товарот.На грижат парапет нема да се откажат кога fetching.Мулти-преграда за складирање заштедува простор.Тоа не се плаши да директно спреј вода, и тоа е лесно да се исчисти без вода акумулација.

Декларирани својства

Најдобри предлози