• Ново
Сојузничките Месинг RDM-2-PB Суета Врвот 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг RDM-2-PB Суета Врвот 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Полиран Месинг

DEN 1243.20
Залиха

Износ

Крпа носителот и лента е најдобро решение да се постави пешкир во близина на када.Сојузничките Месинг дизајнери се даваат своите најдобри напори за да се земе најдобрата грижа со најновите развој.Во случај да се остават вашиот дом ќе го направите, нема да морате да ги отстраните вашите омилени бања додаток.Кога имате таква богатата бања и соба само како формално прав соба, бања за гости или бањи со фенси хартија ѕидовите најчесто не сакаат да се стави прстени или барови на.Па така, овој вид на крпа носителот и лента е најдобро решение да се постави пешкир во близина на када или каде што сакате да се стави на.Тоа е најсоодветниот и чување на ѕид без никакви крпа бар или полици.Во случај да се остават вашиот дом ќе го направите, нема да морате да ги отстраните вашите омилени бања додаток.Сојузничките Месинг дизајнери се даваат своите најдобри напори за да се земе најдобрата грижа со најновите развој и добар резултат ориентирана технолошки иновации за клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози