• Ново
БОЖИЌ ТКАЕНИ ЖАКАРД ПРОВЕРЕТЕ ЦРВЕНА МАСА КРПА 52 X 70 8 КРЕМ САЛФЕТКИ & 8 КРЕМ PLACEMATS

БОЖИЌ ТКАЕНИ ЖАКАРД ПРОВЕРЕТЕ ЦРВЕНА МАСА КРПА 52 X 70 8 КРЕМ САЛФЕТКИ & 8 КРЕМ PLACEMATS

DEN 2248.80
Залиха

Износ

Приближна Големина : Маса Крпа 52" x 70" - 132cm x 178cm; Салфетки 17" - 45см (Секој); Placemats 45см x 33cm (Секој).Боја : Црвена & Крем.Сет Вклучува : 1 x Црвена Маса Крпа 8 x Крем Салфетки & 8 x Крем Placemats.Материјал : 100% Полиестер.Инструкции За Перење : Машина Перат.Оваа црвена маса крпа лен карактеристики ткаени жакард проверете дизајн.Заврши со 8 крем салфетки и 8 крем placemats, со појавување на дизајн.Овој сет ќе биде совршен за да се заврши секое трпезарија табела со висок стандард. (Ве молиме имајте во предвид : крем табела тркач со соодветен дизајн е исто така на располагање и се продава одделно).

Декларирани својства

Најдобри предлози