• Ново
UMIRIKO Срцето на Вљубените Розова Романтична Тема Крпа Салфетка Сет од 4 Машина Перат Вечера Салфетки за Свадби Партија Вечера 20x20 20219093

UMIRIKO Срцето на Вљубените Розова Романтична Тема Крпа Салфетка Сет од 4 Машина Перат Вечера Салфетки за Свадби

DEN 359.76
Залиха

Износ

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Еко-пријателски полиестер(елегантен и мека сјајна праска кожа, ткаенина ).Функција : Декоративни за Свадба, Дома,Одмор,семејни дружења,Вечера,Партија,ресторан или cofe продавница.Уникатен Дизајн : Салфетка има сјајна сатен површина, светла за печатење во боја, и персоналните DIY печатење дизајн,Тоа ќе покаже вашиот личен вкус и совршен ги красат вашата маса.Гаранција : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакетот Вклучува : Поставување на 4 Салфетка Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Декларирани својства

Најдобри предлози