• Ново
Ambesonne Декоративни Салфети Сет од 4 Леопард Печати, Кожата Шема на Диви Савана Животинско Моќен Пантер Голема Мачка, Сатен Ткаенина за Бранч Вечера Вклучена Партија,

Ambesonne Декоративни Салфети Сет од 4 Леопард Печати, Кожата Шема на Диви Савана Животинско Моќен Пантер Голема

DEN 1740.00
Залиха

Износ

Полиестер. 18 Инчи x 18 Инчи.Плоштад сатен табела оркестарот додатоци.За бранч и вечера.НАПРАВЕН ВО ТУРЦИЈА.НАПРАВЕНИ ОД - %100 сатен полиестер.Меко чувство & свиленкаста на допир.Здрав за внатрешна и надворешна настани.КАРАКТЕРИСТИКИ - Пораби на сите страни.Машина перат, лесно да се грижи.Импресионира секојдневниот и формално settings.REFIND ЈАДЕЊЕ ПОСТАВУВАЊЕ - Може да се користи за угостителство настани, вечера партии, вклучена или секојдневна употреба.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Крпа Салфети - Пакување од 200 (12 X 12) Инчен Перат Крпа Салфети - Ткаенина Салфетки за Голема Свадба/Партии/Вечера/Ресторан/Домашна
  • Ново

Крпа Салфети - Пакување од 200 (12 X 12) Инчен Перат Крпа Салфети - Ткаенина Салфетки за Голема Свадба/Партии/Вечера/Ресторан/Домашна

DEN 503.76

Некои од придобивките на Салфетки се : Крпа салфети се повеќе издржливи.Вечера Салфетки, 100% Памук, Салфе�