• Ново
YFQHDD Електрични Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Железнички Загрева Рек Нерѓосувачки Челик Потоплите Рек Бања (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)

YFQHDD Електрични Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Железнички Загрева Рек Нерѓосувачки Челик Потоплите Рек Бања

DEN 16956.72
Залиха

Износ

1. Мултифункционален крпа решетката. 2. 304 од не ' рѓосувачки челик материјал, водоотпорен и безбедно. 3. Брз топлина за сушење, 5 минути греење. 4. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија. 5. Интелигентни постојана температура, нема да биде жешка.Име : Електрични нерѓосувачки челик крпа rack Material : Нерѓосувачки steel Appearance големина : 540*450*125mm Power : 58 WVoltage : 220-240 VFrequency : 50 Hz Temperature : 45℃Греење време : 5 minutes Net тежина : 2kg Waterproof оценка : IP56 Features : 1. Мултифункционален крпа решетката.2. 304 од не ' рѓосувачки челик материјал, водоотпорен и безбедно.3. Брз топлина за сушење, 5 минути греење.4. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија.5. Интелигентни постојана температура, нема да биде жешка.Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 PCSBathroom Хардвер Поставете Крпа Рек Хартија Носителот Крпа Бар.

Декларирани својства

Најдобри предлози