• Ново
Seafrogs Фотографија Подводни 40m Камера Водоотпорен Домување за Sony A6000 A6300 A6400 A6500 Вода Спорт Случај Viedography Систем Уред Поставување на

Seafrogs Фотографија Подводни 40m Камера Водоотпорен Домување за Sony A6000 A6300 A6400 A6500 Вода Спорт Случај

DEN 7199.76
Залиха

Износ

IPX8 Заверена Водоотпорен ниво.8 СОК (Автофокус само).Тоа е многу јасни слики без размислување и лесно контрола на подводни.Sony Sonnar Т* FE 35mm f/2.Исклучително позитивни ( Рака на рака е потребно ).Sony E 30мм F3.8 DN Уметност (Автофокус само).Пред да се нурне во вода, ве молиме да се направи судењето употреба на оваа ставка за да бидете сигурни дека ги знаете сите функции и водоотпорен тест.заштита од вода, капки, гребнатини, и нечистотија.Компатибилни модели на камера : .Сигма 30мм F2.

Декларирани својства

Најдобри предлози