• Ново
ULKEME Заби, Протези Носителот Сурфање Подводна Камера Устата Планината за GoPro Херој 6/5/4/3

ULKEME Заби, Протези Носителот Сурфање Подводна Камера Устата Планината за GoPro Херој 6/5/4/3

DEN 527.04
Залиха

Износ

За повеќе слични производи, ве молиме посетете ја нашата продавница во Спортот&Отворено、Музички Инструменти и оддел. 100% Задоволство Гаранција : ULKEME специјализирана за спорт и забава производи, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality The залак во устата се направени од мека храна одделение силиконски, зелено и еколошки пријателски, не се отровни и невкусна.39 inch No мало пакет.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Устата Залак Mount1 x Вратот Lanyard1 x Floaty Sponge1 x Stickers1 x Knob Завртка.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.На залак во устата се направени од мека храна одделение силиконски, зелено и еколошки пријателски, не се отровни и невкусна.Безбедност на рака и floaty сунѓерот се вклучени, дава дополнителна заштита на вашата камера во вода.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Погоден за сурфање, уметничко лизгање, kayaking, standup paddleboarding, и други вода проекти.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Компатибилен со : За Go Pro Херој 6/5/4/3+/3/2/1 Specification : Материјал : PC, Силикони, Nylon Dimensions : Како слики прикажани.Камерата ќе безбедно остатокот вашата вилица да ги филтрираат брадата на повеќето удобно снимање искуство!.На повеќе ќе ги купите, толку повеќе ќе добиете попуст.Безбедност на рака и floaty сунѓерот се вклучени, дава дополнителна заштита на вашата камера во вода.(приближно)Боја : Црна, Сина, Црвена, Жолта, White Quantity : 1 set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.

Декларирани својства

Material:
PC, Silicone, Nylon
Dimensions:
As pictures shown.(approx)
Color:
Black, Blue, Red, Yellow, White
Quantity:
1 set
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Mouth Bite Mount :
1 x Neck Lanyard :
1 x Floaty Sponge :
1 x Stickers :
1 x Knob Screw :

Најдобри предлози