• Ново
Месо Женски Шупливи Назад Манекен Торзото се Постави w/Акрилик Стои со Метални Скок, S-M Големини (4)

Месо Женски Шупливи Назад Манекен Торзото се Постави w/Акрилик Стои со Метални Скок, S-M Големини (4)

DEN 2804.40
Залиха

Износ

"ЛЕСЕН & УДОБЕН" : Исклучително мала тежина и магацинот-во можност, па можете да ги зачувувате или се движи околу каде што сакате. "СОВРШЕН ЗА ПРИКАЗ" : Совршен за прикажување на џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, блузи и додатоци на шалтер или виси за занает емисии, фотографии, или дизајн.Исто така, со кука, може да биде лесно да се откажам. "ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ" : Направен со тврда пластика-трајни висок квалитет за вбризгување на пластични, user-friendly и лесно да се чисти. "ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ" : Вклучува прилагодливи стои со метални пол што може да се постигне 19" на 38. Цврст и издржлив доволно за да на серверот подолго време и поддршка на целиот манекен.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 4 КОЛИЧИНА МЕСО ЖЕНСКИ ШУПЛИВИ НАЗАД МАНЕКЕН ТОРЗОТО ФОРМА - ОТВОРЕТЕ BACK4 КОЛИЧИНА ТАБЕЛА ВРВОТ АКРИЛИК СТОИ СО МЕТАЛНИ ПОЛ ПРИЛАГОДЛИВИ : 19" 38", ВКЛУЧУВАЈЌИ MANNEQUIN4 КОЛИЧИНА - КУКА/ДВОЈНО ЗАКАЧАЛКА (ВРТЛИВАТА) ЗА БЕСЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : СОСТОЈБА : БРЕНД NEWCOLOR : FLESHMATERIAL : ТЕШКО ПЛАСТИКА-ТРАЈНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГОРИВОТО MOLDEDCOMES СО ДВОЈНО КУКА ЗА БЕСЕЊЕ СПЕЦИФИКАЦИЈА (Прибл.) : Овој објект е половина заоблени форма.Мерењата се од предната страна само.ГОЛЕМИНА на : МАЛИ за ДА MEDIUMBODY ДОЛЖИНА (ТЕЛО САМО без КУКА) : 22.8"рамо ДО РАМО : 18.7"БИСТА : 19.5"ПОЛОВИНАТА : 12.8" .

Декларирани својства

Најдобри предлози