• Ново
Дизни Принцезата Тајна Стилови на Модата Изненадување Пепелашка, Мини Кукла Playset со Екстра Облека и Додатоци, Играчка за Девојчиња 4 и До

Дизни Принцезата Тајна Стилови на Модата Изненадување Пепелашка, Мини Кукла Playset со Екстра Облека и Додатоци,

DEN 363.84
Залиха

Износ

МОДЕН ИЗНЕНАДУВАЊЕ ПЕПЕЛАШКА : се Отвори светот на фантазијата со оваа Дизни Принцезата играчка во кој Пепелашка, љубезни и великодушни хероина на Дизни е класичен филм.ЗДОЛНИШТЕ се ОТВОРА за ДА се ОТКРИЕ СОБА : Пепелашка е ballgown се отвора за да се открие оддел заврши со огледало, и децата може да собере сè внатре кога тие се направи за играње.ОБЛЕЧИ ПЕПЕЛАШКА : Сет вклучува кукла, 2 различни здолништа, 2 облеки, и 2 пара чевли па девојки 4 години и може да се облекуваат оваа 3.3-инчен Пепелашка кукла.КУКЛА И 10 ПАРЧИЊА : Во прилог на Пепелашка кукла, 2 облека и чевли, исто така, има 2 purses и 2 ѓердани за повеќе начини за да го прилагодите овој Дизни Принцезата кукла е изглед.ТАЈНАТА СТИЛОВИ СОБИРАЊЕ : да се Погледне за повеќе Дизни Принцезата Тајна Стилови кукли и playsets со знаци како Ариел и Tiana. (Се продава одделно.Предмет на достапноста).

Декларирани својства

Најдобри предлози