• Ново
FansQ Видео Врата Жичен/Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Отпечаток RFID Лозинка IR-Намалување на HD 1000TVL Жичен CCD Камера Ноќ Визија со 7 2 Монитори

FansQ Видео Врата Жичен/Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Отпечаток RFID Лозинка IR-Намалување

DEN 8591.76
Залиха

Износ

Затворен монитор може исто така да се поврзете на безжичната wifi рутер.Можете да го поставите на движење откривање на осетливост врз основа на вашата потреба.Во преполната средина, препорачливо е да се постави "Движење откривање Чувствителност' како 'Низок' на тој начин да го продолжите траењето на батеријата и да се избегне премногу нарушување.ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Внатрешна монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.ПОВРЗЕТЕ се На затворен монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.ФОТО ФУНКЦИЈА : 7inch Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.Се е во вашата рака само со телефонот.Со долг домет на Wi-Fi конективност и двонасочна гласовни повици, оваа врата камера ви овозможува да видите и да разговара со оној кој е тоа во врата и исто така ви овозможува да се слушне она што се вели.-Главната функција : лесно installation Remote unlock Phone monitoring APP далечински conversation Two-начин глас intercom Million HDInfrared ноќ vision Remote capture Motion откривање на алармот, АПЛИКАЦИЈА во реално време за потсетник.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 4 P кабел.

Декларирани својства

Најдобри предлози