• Ново
2020/2021 Panini Одберете НБА Кошарка BLASTER Кутија (6pks/кутија)

2020/2021 Panini Одберете НБА Кошарка BLASTER Кутија (6pks/кутија)

DEN 1475.76
Залиха

Износ

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спортски Инвестиции за повеќе големи предмети !. 2020-21 Panini Одберете Кошарка 6-Pack Blaster Кутија (Флеш Prizms!) Секоја Кутија содржи Две Ексклузивни Флеш Prizms!Одберете го прави да се врати на дрвени предмети за 2020-21 НБА Сезона со целосно поставата на дебитанти и паралелно содржина!Соберат сите три групи на база на собата, заедно со различни Prizm паралели за секое ниво! (Concourse, Премиер Ниво и Courtside) се Најде Дебитант Џерси Autographs на врвот дебитанти од 2020 НБА Драфт во следниве формати База (#и#39;d/199), Виолетова (#и#39;d/99), Тај-Боја (#и#39;d/25), Злато (#и#39;г/10) и еден-на-еден вид Црна паралелно!Тај-Боја, Златна и Црна сите функцијата премиер swatches на џерси!Се погледне за еден пар нови вметнете ја поставува оваа година, вклучувајќи Незапирлива и Fuego En!Се погледне за паралели нумерирани за толку ниско, како 1! Потера на високо посакувана Зебра паралелно во сите три групи на база сет!Кој НБА Дебитанти вклучувајќи Ентони Едвардс, La Melo Топката, Џејмс Wiseman, Deni Avdija, Obi Toppin, Killian Hayes, Емануел Quickley, Tyrese Haliburton, Исак Okoro, Патрик Вилијамс, Devin Vassell, Скапоцени Achiuwa, Jalen Смит, Арон Nesmith, Saddiq Бег, Кол Ентони, R. J. Хемптон, Кира Луис Jr., Грант Riller, Jahmiand#39;ни Ramsey, Дезмонд Бане, и Tyrese Maxey!.

Декларирани својства

Најдобри предлози