• Ново
2021 Panini Престижниот Фудбалски Закачалка Кутија (Astral Паралели) МАК Трговија Картички (60 Картички)

2021 Panini Престижниот Фудбалски Закачалка Кутија (Astral Паралели) МАК Трговија Картички (60 Картички)

DEN 720.00
Залиха

Износ

2021 Panini Престижниот Фудбалски Закачалка Кутија (Astral Паралели) МАК Трговија Картички (60 Картички).Се погледне за ЕКСКЛУЗИВНИ Astral Паралели!.Се Погледне За Сувенири Картички!.Исто така ново за 2021, потера четири единствен случај-хит внесува : МАК Капе, Дебитант Портрети, Престижниот Моменти и Држава на Уметноста.Клучни Дебитанти Тревор Лоренс Зак Вилсон Trey Ленс Џастин Полиња Mac Џонс Najee Харис Тревис Etienne Javonte Вилијамс Ја'Marr Потера Jaylen Waddle Devonta Смит Kadarious Toney Кајл Pitts. 2021 Panini Престижниот Фудбалски Закачалка Кутија (Astral Паралели) се Погледне за ЕКСКЛУЗИВНИ Astral Паралели!Икона во индустријата, Престижниот Фудбалски нуди сериозни и неформални собирачи слично шанса да го зграби некои од најголемите имиња и најнадежните млади дебитанти на МАК има да понуди.Нова за 2021, погледнете за Premium Edition holographic паралели на двете база и Дебитант на задачите.Фали 300-картичка база сет кој карактеристики 200 ветерани и 100 дебитанти, Престижниот Фудбалски користи динамична акција фотографија за да се создаде прекрасен картички.Кога се меша со краток печатени паралели и СП Дебитанти, Престиж станува еден од највозбудливите база поставува на годината.Лов за autographs во База и Дебитант Xtra Поени Потписи, и да бараат за СП autograph паралели на некои од најпопуларните влошки.Погледнете за повеќе сувенири поставува вклучувајќи Ѕвезди на МАК, Gridiron Наследство и нов за 2021, Вистински Бои.Исто така ново за 2021, потера четири единствен случај-хит внесува : МАК Капе, Дебитант Портрети, Престижниот Моменти и Држава на Art. 60 Картички По Кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози