• Ново
Домашно милениче Џвакање Играчка, ноќта на Вештерките Заби Свиња Носот Мачка Куче Фенси Џвакање Гума Смешно Писклив Giggle Ефективни и,

Домашно милениче Џвакање Играчка, ноќта на Вештерките Заби Свиња Носот Мачка Куче Фенси Џвакање Гума Смешно

DEN 681.60
Залиха

Износ

Лесен за користење : се направени од гума,која може да биде играчка за нив да се игра со нив,како и, се џвака и залак отпор.Се верува thatthey ќе имаат многу забава со тоа.Уникатен дизајн : Оваа свиња носот е специјално дизајниран за домашни миленици,ако имате миленици,а потоа можете да ги красат нивните погледне во.Материјал : Изработени од високо квалитетен материјал, комфорни и издржливи,која се користи за долго време.Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Уникатен дизајн : Оваа свиња носот е специјално дизајниран за домашни миленици,ако имате миленици,а потоа можете да ги красат нивните погледне во.Лесен за користење : се направени од гума,која може да биде играчка за нив да се игра со нив,како и, се џвака и залак отпор.Се верува thatthey ќе имаат многу забава со тоа.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози