• Ново
Бел Лак Обвива, Обична Цврст Крем Лак Ленти

Бел Лак Обвива, Обична Цврст Крем Лак Ленти

DEN 885.60
Залиха

Износ

Off-бел крем лак обвива.Да Се Применуваат : Само Кора, Стап, & Датотека!Без УВ Светлина или Суво Време Required Strong, Штета-Слободен Adhesive Luxe, Сјајни Finish This Комплет Вклучува : 16 Помине Wraps Easy Примена на Инструкциите.

Декларирани својства

Најдобри предлози