• Ново
Gelaze Гел-n-База Гел лак Озборувања над Gimlets - .5 fl мл

Gelaze Гел-n-База Гел лак Озборувања над Gimlets - .5 fl мл

DEN 334.80
Залиха

Износ

Gelaze Гел-n-База Гел лак Озборувања над Gimlets - .5 fl мл. 2-во-1 гел за полски.Не Буквар.Не Bonder.Боја шишиња.Креаторите на Кина Глазура имаат развиено уникатен гел систем достапен во 49 прекрасни нијанси.Воведување на Gelaze Гел-n-База во Еден, иновативен 100% гел лак, кое вклучува база на грб.Помалку чекори за подолго време се носат.Се изразат со вашите омилени нијанси за да одговараат на вашите секој стил и расположение.Се чувствуваат сигурни да знаат вашиот Gelaze гел за нокти останува чип-бесплатно со долготраен сјај.

Декларирани својства

Најдобри предлози