• Ново
Алекс Брзо Сува Акрилик Латекс Плус Силикони Caulk, 10.1 Унца, (12Pack)

Алекс Брзо Сува Акрилик Латекс Плус Силикони Caulk, 10.1 Унца, (12Pack)

DEN 2232.00
Залиха

Износ

Paintable во 40 Минути. 35 Година Издржливост Гаранција.Внатрешна/Надворешна Употреба.Лесно Вода расчистување.Излечи Caulk е Мувла & Mildew Отпорни.Алекс Брзо Сува Акрилик Латекс Плус Силикони Caulk, 10.1 Унца, (12 Pack).

Декларирани својства

Најдобри предлози