• Ново
LensCoat Покрие Маскирна Neoprene Поклопец на Леќите на Камерата за Заштита на Nikon 600 F4 ЗИС, Realtree Max4 (lcn600aism4)

LensCoat Покрие Маскирна Neoprene Поклопец на Леќите на Камерата за Заштита на Nikon 600 F4 ЗИС, Realtree Max4

DEN 1890.48
Залиха

Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Заштита од удари, dings, nicks, и елементи Како што се вода, песок, прашина итн.Маскирна обрасци помогне да се прикрие со кршење до обликот на објективот.Neoprene делува како топлинска бариера заштита на раце од топла и ладна.Слајдовите на Како ракав.Направен во САД.Lens Coat за Nikon 600 F4 зис Lens Coat N600 AIS telephoto поклопец на Леќите нуди вашиот вредни опрема некои заштита од инциденти и испакнатините, зачувување на својата препродажба вредност.Вклучува дел со Лепенка на затворањето, за кога леќата сенка е лизна напред.

Декларирани својства

Најдобри предлози