• Ново
Kalalou Метал И Дрво Овална Ѕид Полица, Една Големина, Браун

Kalalou Метал И Дрво Овална Ѕид Полица, Една Големина, Браун

DEN 866.40
Залиха

Износ

Кука за назад се направи за лесно да виси.Полиците се природно дрво заврши.Производ Димензии : 22" x 61" високи.Пакетот Димензии на Производот е 62.75" H x 23" L x 9" В Додадете некои farmhouse се чувствуваат со овој Метал и Дрво Овална Ѕид Полица!Направени од суровини метал и дрво, овој индустриски складирање парче карактеристики пет полици и едно cubby.

Декларирани својства

Најдобри предлози