• Ново
WSZJJ Црн Ѕид Полица,Метал Дома Спалната соба Ѕид Полица,Ѕид Полица за Дневна Соба, Кујна, Канцеларија и Повеќе

WSZJJ Црн Ѕид Полица,Метал Дома Спалната соба Ѕид Полица,Ѕид Полица за Дневна Соба, Кујна, Канцеларија и Повеќе

DEN 10600.08
Залиха

Износ

Материјал : Направен од висок квалитет на дрво, тешко текстура, безбеден и еколошки, не е лесно да попуштат, издржливи.Метал заграда, насликан на површина, мазна и нежна, не боли раката, цврста и силна, силна носивоста.Геометриски линии дизајн, мазна и мазна, таписерии и убава, додадете уметнички допир да вашиот дом.Три-слој за складирање дизајн овозможува поставување на различни предмети, што е удобен и практичен.Виси дизајн го прави ефикасно користење на ѕид простор кога не постои место на табелата.Име на производ : Ѕид shelf Product големина : 28x11.3x25cm Product боја : црна, white Product материјал : железо + wood Can се приспособат на растенија, книги, фотографии или домашна декорација.Лесно да се чисти и да се одржуваат, цврсти и издржливи.Ова е најдобар избор за украсување ѕидови и украсни предмети.Стилски дома стил.Погодни за семејства, дневни соби, спални соби, ресторани, канцеларии итн.Ние сме посветени на подобрување на ефикасноста на постоечкиот полиците и обезбедување на вас со повеќе професионални ѕид месеци.

Декларирани својства

Најдобри предлози