• Ново
DABMAR ОСВЕТЛУВАЊЕ GM572-LED75-ВФ Голем Пост ВРВОТ Тела LED 75W 120-277V - 5000K, Верде Зелена

DABMAR ОСВЕТЛУВАЊЕ GM572-LED75-ВФ Голем Пост ВРВОТ Тела LED 75W 120-277V - 5000K, Верде Зелена

DEN 1425.60
Залиха

Износ

DABMAR ОСВЕТЛУВАЊЕ GM572-LED75-ВФ ГОЛЕМ ПОСТ ВРВОТ ТЕЛА LED 75 W 120-277 V - 5000 K, Верде Зелена.Крај : Верде Зелена.Целокупната Димензии : 23.62"H x 20.83"W x 20.83"D. Прав Обложени Фрлија Алуминиум Пост Врвот Светлина Тела.Издржливи Фрлија Алуминиум Изградба.Тела Вклучува (1) 75 Вати ПРЕДВОДЕНИ од Модулот.Максимална Светилка Wattage : 75 Вати.Тела Пред-Жичен со УЛ Наведени Жица/Кабел.Јасно, Отпорни На Топлина, Конвексни Калено Стакло.Сертификација : УЛ и DLC Одобрени.Напон : 120-277 Volts.Производ Тежина : 14.33 lbs.

Декларирани својства

Најдобри предлози