• Ново
Defurhome LED Lumiled Светилки, 60W Противвредност, 700Lumens, дневна светлина Бела 4000K, 6W ST58 LED Светилки со Вжарено, Антички Стил Осветлување, E26 Медиум База, Не Dimmable - Пакет од 5

Defurhome LED Lumiled Светилки, 60W Противвредност, 700Lumens, дневна светлина Бела 4000K, 6W ST58 LED Светилки

DEN 407.76
Залиха

Износ

Исклучително долг животен век до 20.Ве молиме да не ги користите со dimmer прекинувач, како dimmer може да предизвика LED светла треперење, бучава, или дури и штета.Кујна, дневна соба, спална соба, бар, кафуле, ресторан, и сл.❤ Високо Ефикасни Defurhome E26 ST58 не dimmable LED сијалица со 4000 kelvin боја температура, им даде надвор на дневна светлина бела без отсјај и остри сенки, дифузен светлина што ја подобрува видливоста во внатрешноста на собата.БЕЗ ТРЕПЕРЕЊЕ или STROBEстабилен извор на светлина излез.Без треперење, зуењето, strobe или брмчење, безбеден за вашето семејство.ДОЛГО LIFESPANSповеќе од 20000 часа животен век. ❤ 90% Заштеда на Енергија Нашата 6 W E26 LED светилки со вжарено еквивалентно на 60 вати блескаво сијалица, го спаси од 90% на вашата електрична сметка.ST58 Гроздобер Lumiled Сијалица.Ако постои било каков проблем со LED светилки, се чувствуваат слободни да ни e-mail ве молам, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.На сијалицата ќе се бараат е 4000 K бела светлина.Совршен за дома или комерцијални декорација. ❤ ЗАБЕЛЕШКА Овие E26 LED светилки не е dimmable.000 часа, во голема мера се намали вашите трошоци на чести сијалица замени.72 американски долари годишно, и 90% помалку енергија отколку традиционалните блескаво светло, додека за производство на иста светлина. ❤ Секогаш да бидат Целосно Задоволни Тоа е наша одговорност за да направи да се има добар шопинг искуство во нашата продавница.Тоа е широко се применуваат во E26 Осветлување Тела. ❤ Лесно да се Инсталира Стандард Американски E26 база, толку лесно како инсталирање на конвенционалните блескаво светилки.

Декларирани својства

Најдобри предлози