• Ново
E17 LED Сијалица Dimmable whirlpoo,Микробранова печка Сијалица 4 Вати бел ден 6000K Белата AC110-130V (Пакување од 2)

E17 LED Сијалица Dimmable whirlpoo,Микробранова печка Сијалица 4 Вати бел ден 6000K Белата AC110-130V (Пакување

DEN 191.76
Залиха

Износ

▼Зошто Mhxy E17 led сијалица? -Сите E17 база од Mhxy биле тестирани пред превозот. 110 V-130 V бел ден 6000 K Белата Спецификации : База Тип : E17 Димензии : Дијаметар 0. Mhxy E17 сијалица може да се покаже вистинската боја на предмети добро.Тип на производ : E17 База 4 W LED Светилки 2835 SMD 52 КОМПЈУТЕРИ LED Светилки.021 килограм Замена : 40 W халоген сијалица Боја Температура : 6000 K(бел ден Бела) Влезен Напон : 110 V-130 V Зрак Агол : 360° Осветленост : 409 LM животниот век : 30.Летно боја температура дава многу светлина, соодветна изгледот на храната кога готвење.6 во Тежина:0.Широка Примена : во Текот Контра Микробранова Печка, Шпорет, Фрижидер, Пропустливи Худ, Опсег Худ, Тавански Вентилатор, светло тела, итн.Лесно да се инсталира, стандард E17 База, лесно може да се вклопи во сите E17 база на осветлување.000 часа Материјал : Керамички, PC CRI>80 Ra Карактеристики : 1.Зачувај 90% на електрична енергија сметка.7 во Должина 2.Авијација алуминиум база и керамички топлина дисипација домување се повеќе издржливи и безбедни која може да помогне кул светилки брзо, па E17 LED сијалица може да имаат долг животен век, до 30.

Декларирани својства

Најдобри предлози