• Ново
DragonLight 25W Супер-Светли LED Пченка Светлина, Крушка (250 Вати Еквивалент) - 3000K Топло Бела 3,000 Lumens LED Светилка - E26/E39 име магнат База за Областа Осветлување - Гаража Склад Тре

DragonLight 25W Супер-Светли LED Пченка Светлина, Крушка (250 Вати Еквивалент) - 3000K Топло Бела 3,000 Lumens

DEN 431.76
Залиха

Износ

50% помали,30% полесен,додека 45% посветла со 120lm/w е висока вати да лумен излез односот, во споредба со нормален 25 W LED сијалица,замена на 200-250 W блескаво сијалица со зачувување над $20 електрична енергија сметка годишно.НИ Дизајн,целосна Алуминиум-обложено домување со вграден-во топлина дисипација фан,нема рѓа,не ги кородираат,тенок тело со дијамант PC абажур,105pcs Elipstar чипови,се направи тоа толку убави како уметнички дела.Инстант-на,без загревање,без треперење,зелена и еко-пријателски,безбедно да се очите.Omni насочен,360° зрак агол,се покрие поголема површина,доследни и доверливо за комерцијални&индустриски проект.E26 со E39 Адаптер,одговара и на двете НИ редовни завртка база и големи име магнат тела,широко се користи дома,гаража,подрум,магацин,штала,патеката,супермаркет,за статистика,паркинг,бензинска станица,изложбен салон,фитнес центар каде треба доволно осветлување. 90 дена' целосна наплата гаранција од 2 години без мака квалитет гаранција,без проблеми,нема зделка,нема време пропаѓа.Едноставно ни даде холер и ние ќе испратиме нова сијалица до вашиот дом без трошоци.Добиете вашата МИНИ СОНЦЕТО 3 сега со доверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози