• Ново
NorbSOLAR String, 1W DC Замена LED Светилки за Соларен String Светла. Norb е Пријатна Релаксирачка Спектар. Гроздобер Стил, Стандард База, Shatterproof, Погоден за употреба на Отворено.

NorbSOLAR String, 1W DC Замена LED Светилки за Соларен String Светла. Norb е Пријатна Релаксирачка Спектар.

DEN 2159.76
Залиха

Износ

Вклучува 10 светилки да го замени било соларен string светилки.Гроздобер стил S14 Lumiled форма, DC, 1 W, E26 Стандард База, Shatterproof поликарбонат светилки.За надворешна употреба.Кој Norb COZY смирувачки романтична спектар за патио, пергола, пергола, ресторан, бистри, дек или кампот.Топол сјај е како свеќи и firelight.Оправдано за 2 години; толерантни на елементи, топлина, ветерот, сонцето и студено.Дизајнирана да вклучи спектар тоа не го привлече грешки.Retrofit вашиот string светла со гроздобер стил Norb COZY LED светилки, исто висок квалитет на светилки кои се користат во Norb SOLAR STRING STRING светла.Нејзините firelight, свеќа-како спектар е совршен за поставување на расположението на отворен ресторан седење области и за специјални настани, како што се свадби, роденден партии, reunions и сите други прослави.Лесно да се претвори вашиот патио, дек, пергола, или кампот во удобно, релаксирачки простор со топол сјај на Norb SOLAR STRING светилки.String кабелот за напојување не е вклучен, овој производ само вклучува светилки.За употреба со батеријата/соларен погон string светлина кабли.Подолготрајни светилки имитираат камперски оган светлина за пријатна вечер.Светла, кул бело светилки привлечат грешки.Norb SOLAR STRING Светилки имаат пријатна, firelike спектар што го исклучува синиот спектар дека грешки се привлече најмногу.

Декларирани својства

Најдобри предлози