• Ново
EmeryAllen EA-BA15s-4.0 W-001-279F Dimmable Бајонет База LED Сијалица, 12V-4Watt (35W Еквивалент) 400 Lumens, 2700K, 1 Buc

EmeryAllen EA-BA15s-4.0 W-001-279F Dimmable Бајонет База LED Сијалица, 12V-4Watt (35W Еквивалент) 400 Lumens,

DEN 228.00
Залиха

Износ

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Енергетски Ефикасна Алтернатива за Блескаво BA15s (Еден Контакт) База Светилки со Слични Светлината на Излез на 12v, 40w Блескаво (400lm) и е Погоден за Употреба во Повеќето 12v BA15s База Тела.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Над 90 Висок CRI, Топло Бела, 12 V AC/DC Влезниот Напон, 360 Степени Зрак Агол и 25,000 Долго Сијалица Часа животен век; Изработени од Керамички и КОМПЈУТЕР за Одлична Дисипација на Топлина; 2.25" Долго; 2.25" Долго.ЗАТЕМНУВАЊЕ : Dimmable со Повеќето Магнетни или Електронски LED Компатибилен Трансформатори и MLV & ELV Нежните.ПРИМЕНА : Идеален за Бања Светла, Привезоци, Таванот Тела, Лустери, и Внатрешно Осветлување Апликации.ПРОИЗВОД ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Производителот е Ограничен Доживотна Гаранција.Ако Не се Задоволни Врати на Продавачот за Наплата во Текот на Производот е Наведени Живот.На Emery Allen EA-BA15s-4.0 W-001-279 F е 4 Вати Топло Бела LED BA15s (Бајонет) База, 12 Volt Сијалица.

Декларирани својства

Over 90 High CRI, Warm White, 12V AC/DC Input Voltage, 360 Degrees Beam Angle and 25,000 Long Bulb Hours Lifespan; Made of Ceramic and PC for Excellent Heat Dissipation; 2.25 Long; 2.25 Long :

Најдобри предлози