• Ново
Minpory Мрак за да се Зора Светилки Отворено, Автоматско вклучување/Исклучување НА Smart Light Sensor LED Сијалица, Изградена-во Photocell Детектор, A19 E26 3000K Топло Бела 13W(100W Противвре

Minpory Мрак за да се Зора Светилки Отворено, Автоматско вклучување/Исклучување НА Smart Light Sensor LED Сијалица,

DEN 287.76
Залиха

Износ

【Автоматско вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА】Minpory мрак за да се зора сијалица има вграден-во smart photocell light sensor.Нема потреба тајмер, жици или additionals алатки, plug 2. Го задржува прекинувач секогаш; 3. Светилки за оддалеченост се задржи барем 2meter/6.6 ft да се избегне пречки.Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на директно. (24-месечно Бесплатно Вратите, цел Живот Техничка Поддршка).

Декларирани својства

Најдобри предлози