• Ново
Smart WiFi Сијалица,Компатибилен со Алекса & Google Дома, Mezone E26 RGB Боја Промена на Сијалица со СТАН ,Не Хаб е Потребно,Dimmable Smart Led Сијалица A19 7W 60W Еквивалент

Smart WiFi Сијалица,Компатибилен со Алекса & Google Дома, Mezone E26 RGB Боја Промена на Сијалица со СТАН ,Не

DEN 191.76
Залиха

Износ

Dimmable боја промена на сијалица.Животниот век може приближно последните 20,000 часа.Ра ≥ 80 да се врати на вистинската боја на околната животна средина.(Mezone smart Wi Fi сијалица поддржува само 2.Mezone Wifi led smart сијалица, исто така, може да се користи за маса светилка, кафе, бар, забава, итн.Мулти-Сцена/Промена на Бојата Синхронизација на Музика - Користете Mezone боја менување сијалица за да се создаде вашиот омилен светлосни ефекти со 16 милиони бои и светлината на секоја боја е dimmable.Исто така, можете да фотографирате или да чувате камерата се фокусира за да изберете боја за примена на вашата сијалица.

Декларирани својства

Најдобри предлози