• Ново
LED Базен Светлина 120V 40Watt Боја се Менува со Далечински Управувач Боја Меморија Базен Светла за Inground Базен

LED Базен Светлина 120V 40Watt Боја се Менува со Далечински Управувач Боја Меморија Базен Светла за Inground

DEN 1702.00
DEN 3119.76
-45 %
Залиха

Износ

40 W ПРО базен светлина, ААА Одделение LED чипови осветленоста на сите бои е до 2x посветла од други основни базен светилки сијалица.Сите бои може да се пополни целата базен.Промена на боја со користење на Далечинскиот управувач или Switch-контрола : директно ја изберете бојата што сакате.Switch-за контрола : Боја на владата, исто така може да биде контролиран со помош на прекинувачот.Боја Меморија & Sync.Повеќе базен светлата можат да бидат синхронизирани за да ја менуваат бојата.Високото прозрачна ефикасност и долг LED живот од другите 35 W основните базен светла.Специјално дизајниран за 120 V базен светлина тела, компатибилен со Pentair EC602128 EC602127, Pentair Amerlite 784 Серија, Hayward Astrolite SP058 Серија.Едноставен "plug-and-play" замена. 【ВАЖНО!】Ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека овој сијалица одговара на вашиот базен светлина домување тела.

Декларирани својства

Најдобри предлози