• Ново
Courtsmith Напад XOSkeleton 3/4 Компресија Бели Хулахопки

Courtsmith Напад XOSkeleton 3/4 Компресија Бели Хулахопки

DEN 1262.16
Залиха

Износ

XOSkeleton ткаенина ви држи сува и удобно.Compressive одговара за заклучен во поддршка.Конструиран еластична корселе со COURTSMITH збор марка за престој стави одговара.Детали за производот Материјал : 90% Полиестер 10% Spandex Тежина : 4 мл Увезени.Тежина : 4oz.Направени со XOSkeleton материјал за перформанси и удобност.Конструиран за победник воин на првата победа пред да замине во битката на судот.

Декларирани својства

Најдобри предлози