• Ново
H2O Терапија Лосион, Патување Големина Хотел Угостителство, 0.85 оз (Случај на 300)

H2O Терапија Лосион, Патување Големина Хотел Угостителство, 0.85 оз (Случај на 300)

DEN 2613.12
Залиха

Износ

Нашиот салон за убавина-квалитетни формулации се направени со маслиново масло, органски мед и чиста алое вера.Ние се осигура задоволството на вас и вашите гости со било кој од нашите редови.85 оз Обновување Лосион, идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотел, ОДМОР за ИЗНАЈМУВАЊЕ (Air Bn B &VRBO), Мотел, Кревет и Појадок, Гостинската Соба, и повеќе да се обезбеди НЕВЕРОЈАТНА туристичката услуга.

Декларирани својства

Најдобри предлози