• Ново
Риба Коска Шема домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

Риба Коска Шема домашно Милениче Мачка Куќа Засолниште со Мали Перница за Мачки и Мали Кучиња

DEN 1972.80
Залиха

Износ

Оксфорд ткаенина.Мека, добра водоотпорен, издржливи.Прецизни за шиење, силна шевовите и баласт, многу издржливи и практични, површината може да се рака-мијат и во машина-изми, и тоа е лесно да се грижи за секој ден.Мека ткаенина внатре е многу меки и топли, одржување на вашето домашно милениче далеку од студот, и опремени со меки перничиња за максимална удобност.Обликот усвојува обликот на просторот капсула, со таписерии и индивидуални моделот печатење, кој ги комбинира cuteness и модата.

Декларирани својства

Најдобри предлози