• Ново
LHJOY 1000 Загатка Птица Мачка Орел Пилешко 75X50Cm

LHJOY 1000 Загатка Птица Мачка Орел Пилешко 75X50Cm

DEN 2184.00
Залиха

Износ

【1000 парче jigsaws】- мерка 75 x 50cm кога заврши.Одлично за Возрасни и идеален загатки за Деца. 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ 】- Дрвени Загатки се произведени со одржливо извори органски, не-токсични -врз основа на мастила & користи 100% рециклиран загатка одбор материјали, Откако загатка е завршена, можете да лепак заедно и го обеси во вашиот дом,тоа ќе биде multicolor декорација.Тоа, исто така, ќе биде најдобар подарок, изненадување вашите пријатели со уникатни сложувалка сликарство!. 【Најдобар Подарок Избор】 : 1000 парче загатка е одличен начин да се релаксираат и развивам, тоа е познато да се де-стрес и ви е ефтин и забавно хоби.На загатка игри може да биде самостојна дејност, но исто така голема поминување на времето за група на пријатели или семејството.Совршен подарок за родителите, пријателите, љубовниците, деца на роденден, свадби, Божиќ, партии и сл. 【Бенефиции за Загатки】 : возрасни загатки обезбеди добра практика во прирачник вештини, визуелна перцепција, исто така, и на когнитивните вештини одговорен за организација и стратегијата на piecing заедно процес.Сложувалки за возрасни ги учат трпение и упорност, и на наградата е на задоволство на комплетна слика. 【Квалитет по-продажбата на】 : Решавање на загатка 1000 парчиња е фантастичен хоби и тоа е среќа, никогаш не е премногу доцна да се започне.Без разлика на која возраст сте, што навистина може да имаат корист од започнувањето на сложувалка.Ние се стремиме да гаранција на задоволството на клиентите, Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози