• Ново
Jerzees 5.6 оз. 50/50 тешка категорија Мешавина Т-Маица (29M)

Jerzees 5.6 оз. 50/50 тешка категорија Мешавина Т-Маица (29M)

DEN 112.08
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% памук, 50% полиестер.Двоен-игла coverstitched пред вратот.Рамо-до-рамо лента.Двоен-игла stitched hemmed ракави и на дното.Oxford е 53% полиестер, 47% памук. 50% памук, 50% полиестер; Двојно-игла coverstitched пред вратот; Рамо-до-рамо лента; Двојно-игла stitched hemmed ракави и на дното; Оксфорд е 53% полиестер, 47% памук; Лесна 1 × 1 ребро јака; Лесна тело за широк печатење област; Tearaway етикета Големина : Мали | Боја : Виолетова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози